Gdzie zjeść na Wyspie Krk? Mięsa, owoce morza, makarony i pizze – restauracja Zrinski!

Chorwacja słynie z przepysznej śródziemnomorskiej kuchni! Fani tego kraju zapewne nie raz się nią już zachwycili! Przepyszne makarony, pizzę, owoce morza i mięsa to bez wątpienia chluba Chorwatów. W każdym miasteczku znajdziemy jednak masę restauracyjek i czasem ciężko wybrać żeby się nie zniechęcić a do tego nie stracić majątku. W tym wpisie polecę Wam wyśmienitą restauracje Zrinski, która znajduje się w stolicy Wyspy Krk!

Restauracja wyglada dość niepozornie, jak to przeważnie bywa w Chorwacji. Znajduje się w samym centrum miasta Krk, niedaleko promenady. Choć w Krk znajdziecie masę dobrych restauracji mi szczególnie przypadła do gustu Zrinski! Zjecie tutaj wyśmienite owoce morza, a także inne chorwackie specjały. Do tego ceny są niższe niż w pozostałych restauracjach, dania podawane są od razu z dodatkami (frytki, ziemniaki itp.).

Moim zdaniem, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Podają zarówno wyśmienite mięsa w chorwackim stylu, jak i owoce morza i makarony. Ciężej tu z daniami wege, ale w menu znajdziecie kilka sałatek.

Ceny zaczynaja się od 100-120 kun (najtańsze są pizzę i niektóre makarony). Może nie jest to niska cena, ale naprawdę warto. Dania są wyśmienite. Przejdźcie się tam chociaż raz. Ja kiedy z mężem tam poszliśmy i w końcu znaleźliśmy miejsce, to nie poszliśmy już nigdzie indziej! Jednak, wbrew pozorom ceny są tu niższe niż w pozostałych restauracjach w centrum, a dania podawane są od razu z dodatkami (frytki, ziemniaki itp.). W innych (niektórych) restauracjach trzeba za nie dodatkowo zapłacić.

Szukasz idealnych wakacji?

Może zachęci Was także fakt, że do Restauracji Zrinski zawsze są kolejki – to świadczy o jakości i smaku tutejszych dań. Dodatkowo przed zapaleniem rachunku w prezencie od firmy każda osoba dostaje kieliszek domowej roboty rakiji w różnych kompilacjach – czystą lub z mięta. Dla dzieci przyszykowana jest skrzynia z cukierkami dla wyboru. Na pochwale zasługują także kelnerzy i kelnerki, którzy uwijają się jak mrówki i zawsze witają klientów z uśmiechem na twarzy! Nas już nawet rozpoznawali i na koniec dostaliśmy bonus od firmy – ciastko! To był niezwykle miły gest, który zapamiętam!

Bonusowe ciasto ❤️

Mam nadzieje, że zarówno moja opinia, jak i zdjęcia zachęciły Was do odwiedzenia Restauracji Zrinski na Wyspie Krk! Smacznego!

PODOBA CI SIĘ WPIS? CHCESZ ŻEBY BYŁO ICH WIĘCEJ? MOŻESZ ZOSTAĆ MOIM PATRONEM I POMÓC MI W ROZWOJU BLOGA! WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ W ZAKŁADCE PATRONITE ALBO POD LINKIEM: HTTPS://PATRONITE.PL/HISTRAVEL/DESCRIPTION
Możesz także pomóc w rozwoju bloga niewielką wpłatą – symbolicznym kosztem kawy! UWAGA! W zamian za największą otrzymasz przewodnik po 10 wybranych przeze mnie zamkach i pałacach Europy! Z góry dziękuje za Twoje wsparcie! Pamiętaj – DOBRO WRACA!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

One thought on “Gdzie zjeść na Wyspie Krk? Mięsa, owoce morza, makarony i pizze – restauracja Zrinski!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s