Patronite

Większości z nas wydaje się, że prowadzenie bloga to prosta sprawa. Wystarczy usiąść przed komputerem i po prostu coś napisać… Niestety, nie do końca tak jest! Aby prowadzić dobrego bloga, potrzebny jest nie tylko pomysł, ładne, przystępne pióro i troszkę umiejętności oraz pasji… Prowadzenie bloga o podróżach to studnia bez dna!

Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę, aby blog mógł rozwijać się szybciej, pojawiło się na nim więcej informacji o odwiedzonych miejscach, zdjęcia były lepszej jakości, a stronka nowocześniejsza, to możesz objąć Historian’s Journeys swoim patronatem. Kwoty są naprawdę symboliczne, ale pomogą mi w rozwijaniu pasji, a dzięki temu będę mogła dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i udzielać jeszcze lepszych wskazówek!

Czym jest Patronite?

To strona internetowa, która oferuje możliwość wsparcia osób (blogerów, vlogerów itp.), których twórczość nas inspiruje, interesuje, poprawia nastrój itp. Patronite daje możliwość wsparcia finansowego takiego Autora, w kwocie, którą samodzielnie wybierasz (progi zaczynaja się już od 3-5 zł). Wsparcie może mieć formę miesięczną lub jednorazową (możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie). Za wybranie wyższych progów Autorzy często oferują “prezenty”, które mają być formą odwdzięczenia się za wsparcie. Transakcje są całkowicie bezpieczne!

Dzięki wsparciu Autorzy mogą realizować wyznaczone sobie cele (są one różne w zależności od blogera), a dzięki temu rozwijać swoją działalność i dawać więcej swoim odbiorcą! To obopólna korzyść, tak naprawdę nikt nie traci!

Dlaczego proszę o Wasze wsparcie?Jestem początkującym blogerem, nie będę kłamać. Uczę się każdego dnia, jak w interesujący sposób mogę poprowadzić bloga, co opisywać, na co zwracać uwagę żebyście byli zadowoleni z treści i zdjęć, które Wam pokazuje. Wszystkim wydaje się, że prowadzenie bloga to zabawa, prosta rzecz, na którą potrzeba kilka minut… Szczerze to też tak myślałam, jednak byłam daleka od prawdy! Chcąc podejść do tego na serio i wychodząc także na przeciw oczekiwaniom Czytelników trzeba w to włożyć dużo czasu (co jest naprawdę ciężkie kiedy normalnie się pracuje a blog jest czymś dodatkowym!), a także pieniążków. Na co są one potrzebne?

  • Niestety żeby blog mógł się rozwijać potrzebna jest własna domena, która niestety kosztuje. Podobnie jak inne nowoczesne rozwiązania pomagające w zarządzaniu blogiem, jego wyglądem i całą strukturą.
  • Na blogu przywiązuje ogromną uwagę do umieszczanych na nim zdjęć… Jednak sprzęt, którego używam nie jest “najwyższych” lotów, aparat służy głównie do pracy w archiwach i bibliotekach. Jak każdy ma swoją wytrzymałość. Ile jeszcze wytrzyma? Zastanawiam się nad tym każdego dnia.
  • Ze zdjęciami łączy się jeszcze inny problem… Trzeba je “obrobić”, a do tego potrzebne są programy, aplikacje a te, które dają lepsze i bardziej profesjolane możliwości są często płatne.
  • Sprzęt, sprzęt, sprzęt… Poza aparatem jest tego wiele. Wymienię przynajmniej kilka: dron (którego niedawno zakupiłam), dobry telefon z super aparatem, dyski twarde, karty pamięci, powerbanki, baterie, selfiesticki itd. To wszystko ma swoją wytrzymałość, zużywa się, dyski twarde mają ograniczoną pojemność, podobnie, jak chmury. Nic nie jest wieczne 😁
  • Podróże kosztują… Każdy o tym wie. Nocleg, przejazd/przelot, wstępy do muzeów, trzeba coś zjeść, walizki, torby…

Można by tak wymieniać długo. Im większe środki, tym więcej ciekawszych miejsc będę mogła Wam pokazać – taka jest niestety szczera prawda. Z góry dziękuje za wszelkie wsparcie!

Wsparcie jest całkowicie dobrowolne, wpłaty można przeprowadzić intuicyjnie i w każdym momencie możecie zrezygnować z subskrypcji.

Więcej informacji na temat tego czym jest Patronite i o co właściwie w tym chodzi znajdziesz pod załączonym linkiem

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://patronite.pl/HisTravel

Moi Patroni

Paulina Budziak-Wicinski

Mike Falko