Patronite

Większości z nas wydaje się, że prowadzenie bloga to prosta sprawa. Wystarczy usiąść przed komputerem i po prostu coś napisać… Niestety, nie do końca tak jest! Aby prowadzić dobrego bloga, potrzebny jest nie tylko pomysł, ładne, przystępne pióro i troszkę umiejętności oraz pasji… Prowadzenie bloga o podróżach to studnia bez dna!

Jeśli chcesz dołożyć cegiełkę, aby blog mógł rozwijać się szybciej, pojawiło się na nim więcej informacji o odwiedzonych miejscach, zdjęcia były lepszej jakości, a stronka nowocześniejsza, to możesz objąć Historian’s Journeys swoim patronatem. Kwoty są naprawdę symboliczne, ale pomogą mi w rozwijaniu pasji, a dzięki temu będę mogła dzielić się z Wami moimi doświadczeniami i udzielać jeszcze lepszych wskazówek!

Czym jest Patronite?

To strona internetowa, która oferuje możliwość wsparcia osób (blogerów, vlogerów itp.), których twórczość nas inspiruje, interesuje, poprawia nastrój itp. Patronite daje możliwość wsparcia finansowego takiego Autora, w kwocie, którą samodzielnie wybierasz (progi zaczynaja się już od 3-5 zł). Wsparcie może mieć formę miesięczną lub jednorazową (możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie). Za wybranie wyższych progów Autorzy często oferują „prezenty”, które mają być formą odwdzięczenia się za wsparcie. Transakcje są całkowicie bezpieczne!

Dzięki wsparciu Autorzy mogą realizować wyznaczone sobie cele (są one różne w zależności od blogera), a dzięki temu rozwijać swoją działalność i dawać więcej swoim odbiorcą! To obopólna korzyść, tak naprawdę nikt nie traci!

Więcej informacji znajdziecie tutaj:

https://patronite.pl/HisTravel

Moi Patroni